Peki neden ‘’Önce Sen’’?


Kategori: Önce Sen
"Önce Sen" Dünyası’nın ayrıcalık ve avantajlarıyla, müşterilerimizin özel hayatlarında faydalanabilecekleri yeni bir dünya yarattık.

Köklü geçmişiyle her daim başarılı hizmetler veren NN Hayat ve Emeklilik, "Önce Sen" Dünyası’nın ayrıcalık ve avantajlarıyla, müşterilerinin  özel hayatlarında faydalanabilecekleri yeni bir dünya yarattı. "Önce Sen" anlayışıyla harekete geçen marka, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi veya İyi Yaşa Hayat Sigortası’na sahip olan müşterilerinin birçok ihtiyaçlarına cevap veriyor.

"Önce Sen" Dünyası sağlıktan ulaşıma, araç kiralamadan hobi indirimlerine kadar birçok alanda yaşamınızı kolaylaştırıyor. Katılımcılarının ihtiyaçlarını anlayan ve geleceklerini güvence altına almak için çalışma gösteren firma, sunduğu avantajlı hizmetlerle müşteri odaklı çalıştığını da gösteriyor. Müşterilerin ve ailelerinin önceliklerini bilen ve ihtiyaçlarını her zaman dikkate alan  NN, o nedenle "Önce Sen" diyor.

Önce Sen'in Avantajlarından Nasıl Yararlanılır?
 Müşterilerin, “Önce Sen” Dünyası’ndan yararlanması için bireysel emeklilik sözleşmesine veya İyi Yaşa Hayat Sigortası poliçesine sahip olmaları ve ödemelerini düzenli yapmaları yeterli.

“Önce Sen” Dünyası’nda; VIP Plus, VIP ve Standart olmak üzere üç ayrı paket bulunuyor. Katılımcılar, bireysel emeklilik sözleşmelerinin toplam birikim tutarı ya da yıllık toplam katkı payı tutarına göre uygun pakete dâhil edilerek pek çok avantajdan yararlanma fırsatı buluyorlar. 

NN müşterileri, www.nnhayatemeklilik.com.tr internet sitesinden hizmetlere ilişkin bilgi alabiliyor veya kendilerine özel tahsis edilen 0850 480 9797 numaralı hattı arayarak hizmetleri kolaylıkla kullanabiliyorlar.   

Önce Sen'in Avantaj Dolu Dünyası
"Önce Sen" Dünyası’nda havaalanı transferinden konut yardımı, araç kiralamadan otel indirimlerine kadar birçok beklentilere cevap veriliyor.

 Havaalanı hizmeti; 10 havaalanında yılda 2 kez ücretsiz, 18 havaalanında da indirimli ve özel şoförlü transfer uygulanıyor. VIP Plus pakette olan katılımcılar, bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanırken, VIP  pakette olan katılımcılar da bu hizmetten indirimli olarak faydalanabiliyor. 

Tüm paketlere sunulan araç kiralama hizmeti 178 ülkede 164 firmada indirimli olarak veriliyor. Konaklama ihtiyacınızı karşılayan otel hizmeti de aynı şekilde tüm paketlere sunulmakta olup hem sizi hem de ailenizi kapsıyor. Üstelik bu hizmet, 178 ülkede 700.000'in üzerindeki tesiste geçerli.."Önce Sen" Dünyası ayrıca hukuki danışmanlık, hobi indirimleri ve deniz taksi gibi farklı alanlar için de müşterilerine hizmet sunuyor.

"Önce Sen" Dünyası Kapsamında Verilen Sağlık Hizmetleri
NN Hayat ve Emeklilik, müşterilerinin sağlıklarını da ön plana alarak, "Önce Sen"  Dünyası kapsamında  check-up hizmetleri sunuyor.. 66 ilde 277 sağlık kurumunda ücretsiz, 400 sağlık kurumunda da indirimli olarak doktor muayene, EKG, sedimentasyon vb içerikli mini check-up hizmeti sunuluyor.. 

Diş check-up hizmeti 7 ilde ücretsiz, 200 sağlık kurumunda da indirimli diş muayenesi ve röntgen ile diş taşı temizlemeden  oluşuyor. Göz check-up hizmeti ise 14 ilde ve 33 sağlık kurumunda ücretsiz yapılırken, check-up haricindeki hizmetler için indirimli sunuluyor. "Önce Sen" Dünyası’nın avantajları arasında aynı zamanda diyetisyen, ambulans ve tıbbi danışmanlık gibi sağlık hizmetleri de bulunuyor. Siz de geleceğinizi güvence almak için NN Hayat Emeklilik'in emeklilik ve sigorta ürünleri ile beraber, " Önce Sen" Dünyası’nın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.